Güvenlik

Adobe Connect yazılımı gelişmiş güvenlik ve güçlü erişim kontrolleri ile hassas iş verilerini ve toplantı içeriklerinizi korur. Adobe Connect yazılımı ile veri, ses ve video içeren zengin medya dosyalarınıza sadece davet edilen, yetkilendirilen katılımcıların erişebildiğinden emin olabilirsiniz. Acrobat Connect kuruluşunuzun hassas bilgilerini gizli tutmak için çeşitli güvenlik özellikleri sağlar.

  • Kullanıcı doğrulama— İçeriğinizin yayınlanması sırasında bu içeriğe sadece kimliği doğrulanmış kişilerin erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Geçerlilik uyarıları — Kullanıcıların belli arallıklarla şifrelerini güncellemelerini zorunlu tutabilirsiniz.
  • Veri yönetimi — Endüstri standartı Microsoft MSSQL Server ve kurulum sırasında zorunlu güvenlik seçenekleri ile veritabanınıza erişimi güvenlik altına alabilirsiniz.
  • Kullanıcı yetkileri — İçeriğe, toplantılara, kayıtlara erişim kullanıcı ve/veya grup bazında ayarlanarak, izinleri düzenleyebilirsiniz.
  • Denetim ve Günlük Tutma—Erişimi, kullanıcı, ağ trafik kaynağı bilgilerini de tutarak kolaylıkla kontrol altına alabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca toplantı anındaki ses ve video iletişimleri, sunucuya erişim sırasındaki web içerikleri SSL ile şifrelenerek güvenli bir şekilde iletilebilir. Adobe Connect tüm iletişimleri için SSL desteğini barındırmaktadır.

SSL konfigürasyon desteği satın almak için ilgili bizimle iletişime geçin.