Adobe Connect Events SSS

Adobe Connect Events nedir?

Adobe Connect, suınucu içinde bulunan herhangi bir veya birden fazla içeriği bir etkinliğe çevirmenize sağlayan modüldür. Bu modül sayesinde içeriklerinizin içinde bulunan etkinliklerinize erişmeden önce katılımcıların form doldurarak bilgilerini toplayabilir, farklı sitelerde bu etkinlik ile ilgili yayınladığınız bannerlarınızın adresini Connect etkinlik yönetimine yönlendirerek etkinliğini ölçebilirsiniz.

Adobe Connect Events kimlere hitap etmektedir?

Adobe Connect etkinliklerinin üzerinde tam kontrol sağlamak isteyen kullanıcılar içindir.

Bir etkinlik için katılımcılar kayıt olmadan önce bir anket ile seçilebilir mi?

Evet. Organizasyon özel kayıt formları oluşturarak bu bölüme gerekli alanlar ve özel sorular ekleyerek katılımcıların kayıt olmalarını sağlayabilir. Adobe Connect Events modülü otomatik olarak cevapları takip eder ve etkinlik yöneticisini katılımcılar hakkında bilgilendirir.

Adobe Connect Events etkinlikleri takip edip rapor hazırlayabilir mi?

Adobe Connect Events, katılımcıların yaş, cinsiyet, eğitim gibi bilgilerini ve kayıt ve katılım takibi, kayıt sorularının ve anketlerin cevapları da dahil olmak üzere etkinlikleri takip edip, CRM ve diğer sistemlerde kullanılabilmesi için CSV formatında dosyalar haline getirir ve rapor tabloları oluşturur.

Adobe Connect Events özelleştirilebilir mi?

Evet. Adobe Connect Events katılım ve listeleme sayfaları da dahil olmak üzere katılımcı arayüzlerini özelleştirebilirsiniz. Adobe Connect 9 ile gelen CQ Server ile birlikte tamamen özelleştirilebilir etkinlik sayfaları yapabilirsiniz.

Adobe Connect Events ölçeklendirilebilir mi?

Evet. Adobe Connect sunucular firmalar için küçük ve binlerce eşzamanlı kullanıcıya geniş destek sunar. Adobe Connect Edge Server farklı uzak lokasyonlardaki kullanıcılarla gerekli iletişimin sağlanmasını gerçekleştirir.

Adobe Connect Events güvenli mi?

Adobe Connect sunucuları ve ziyaretçi makineleri arasındaki bütün iletişimler SSL şifreleme kullanımı ile korunabilir. Bu da Adobe Connect uygulaması ve son kullanıcılar arasında daha güvenli veri, ses ve video iletimini sağlar.

Adobe Connect Events, Adobe Connect Training ile entegre midir?

Evet. Adobe Connect Events’i Adobe Connect Training ile kullanarak kurslar ve müfredatlar için Adobe Connect Events özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Adobe Connect Events, Adobe Connect Meeting ile entegre midir?

Evet. Adobe Connect Events’i Adobe Connect Meeting ile kullanarak size gerçek zaman web seminerleri için Adobe Connect Events özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Adobe Connect Events, Adobe Presenter ile entegre midir?

Evet. Adobe Connect Events’i Acrobat Presenter ile kullanmak size içeriklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde etkinlerde yayınlama imkanı sağlar.