Teknik Destek

Kurumunuzu uzaktan eğitimle daha da ileri götürmek istiyorsunuz ancak nereden başlayabileceğinizi bilmiyorsunuz. Veya eğitim kurumunuzun niteliklerini uzaktan eğitimle daha değerli hale getirmek istiyorsunuz ve bunun için yetişmiş personele ihtiyacınız var.

Atlantik bünyesinde bulunan Sertifikalı Connect Uzmanları ve Eğitmenleri ile kurumunuzun Adobe Connectfessional konusunda duyabileceği teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetlerini karşılayacaktır. Atlantik Türkiye‘de Adobe Connect yazılımı konusunda Sertifikalı Uzman ve Eğitmene sahip tek Yetkili Adobe Eğitim Merkezidir.

Aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanarak kurumunuzu kolaylıkla uzaktan eğitimle tanıştırabilir ve vakit kaybetmeden yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz:

  • Uzaktan eğitim içerik geliştirim takımının oluşturulması
  • Sistem yöneticilerinin eğitimi
  • Alan uzmanlarının (eğtimcilerin) eğitilmesi
  • Uzaktan eğitim kaynak planmasının yapılması
  • Adobe Connect Sunucu kurulum ve yönetimi

Atlantik, Türkiye, Rusya ve Doğu Avrupa’da bugüne kadar bir çok kurum ve kuruluşa Adobe Connect, Adobe Presenter ve Adobe Captivate konusunda eğitim ve danışmanlık vermiştir.

Eğer Adobe kurumsal ürünlerini daha yakından tanımak, kurumunuzda veya firmanızda sunum yapmamızı istiyorsanız buraya tıklayın.

Adobe Connect Lisansı veya diğer Adobe lisansları hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*